Czym się zajmujemy ?

oryginał 8Podróżowanie jest fantastycznym sposobem na życie. To najlepsza metoda nie tylko na to, aby poznać świat, ale przede wszystkim na to, aby odkryć swoje mocne strony i sprawdzić się w trudnych warunkach.

Marząc o odkrywaniu nowych krajów i poznawaniu obcych kultur nie wolno zapominać, że bardzo istotnym elementem całości jest sam proces planowania wyprawy. Wbrew pozorom nie jest to etap prosty. Łatwo popełnić drobne błędy, przez które wyczekiwane wakacje mogą okazać się niewypałem. Dzięki naszej pomocy nie grożą Wam żadne przykre niespodzianki, a poznawanie Gruzji okaże się niesamowitą przygodą.

Dopasowany do indywidualnych potrzeb plan podróży, sporo praktycznych porad i garść sprawdzonych kontaktów – tak w skrócie prezentuje się nasza oferta. Jednakże korzystając z niej płynące sięgają dużo dalej. Dzięki nam oszczędzacie:

  • czas – podstawowe informacje o kraju będącym celem podróży, środkach transportu i cenach najłatwiej znaleźć w Internecie. Jednakże ilość nagromadzonych w nim danych sprawia, że znalezienie pewnych informacji zajmuje ogromne ilości czasu. Skorzystanie z naszej propozycji sprawi, że wszystkie cenne wskazówki dostaniecie podane od razu, dodatkowo w bardzo przystępnej formie. Ponadto podpowiemy jak w najbardziej efektywny sposób przemieszczać się pomiędzy największymi atrakcjami Gruzji, zarówno w skali całego kraju, jak i poszczególnych miast. Z naszą pomocą nie będziecie tracić czasu na sprawdzanie połączeń kolejowych, poszukiwanie postojów marszrutek ani targowanie się z właścicielami hosteli o korzystne ceny;
  • pieniądze – nie jest tajemnicą, że lekko zagubieni w obcym kraju turyści są łakomym kąskiem dla różnego typu naciągaczy. Dzięki nam nie tylko będziecie mieli zapewniony sprawdzony transport oraz noclegi, a więc kwestie, w których najłatwiej można przepłacić, ale także uczulimy Was na to na jakie miejsca i zachowania lepiej w Gruzji uważać, aby nie stracić zapasu gotówki. Ponadto korzystając z polecanych przez nas hosteli oraz agroturystyk macie na starcie zapewnione korzystne oferty cenowe, co przekłada się na znaczną oszczędność;
  • nerwy – drobiazgowo zaplanowany plan podróży, który uwzględnia wszystkie warte uwagi atrakcje sprawia, że po powrocie do kraju nie odkryjecie z żalem, że przegapiliście wyjątkowo ciekawe miejsce. Z nami niestraszne są też niespodzianki, które mogą pojawić się w trakcie pobytu w Gruzji. Wystarczy telefon albo mail, abyśmy pomogli Wam rozwiązać problem i znaleźli wyjście z kłopotu. Dzięki sprawdzonej bazie noclegowej, zaufanym kierowcom i praktycznej wiedzy o gruzińskich zwyczajach nie musicie także obawiać się o warunki Waszego pobytu.

Odkrywanie Gruzji to czysta przyjemność. Cieszcie się tym w pełni, nam zostawiając troskę o to, aby plan podróży był zgrabnie dopasowany do Waszych potrzeb.

Organizujemy również wycieczki z polskim przewodnikiem. W ofercie są między innymi objazdówki po całym kraju, degustacje w winnicach, trekkingi dla miłośników gór, profesjonalne wyprawy na Kazbek  (5047m), rajdy konne, rajdy off road i wiele innych. Propozycja jest dedykowana dla zorganizowanych grup oraz dla firm. Szczegóły- www.gruzja-wyprawy.pl

Comments are closed