Nato&Lado Guesthouse

Ulokowana w sercu Sighnaghi agroturystyka o wyjątkowej rodzinnej atmosferze i bogatej ofercie atrakcji przybliżających turystom lokalną kulturę. Sama agroturystyka zajmuje dwa piętra. Kilkuosobowe pokoje o wysokim standardzie wyróżniają się tym, że każdy posiada osobną łazienkę, co zapewnia znaczny komfort. Do dyspozycji gości są także dwa tarasy. Jeden z ich zajmuje cały dach budynku i roztacza się z niego piękny widok na miasteczko oraz majestatyczne pasmo Kaukazu. Drugi, na parterze, jest miejscem, w którym gospodarze podejmują turystów na tradycyjnej gruzińskiej suprze z tańcami, śpiewami i muzyka gruzińską. Znajduje się tam ogromny kamienny grill, na którym w sezonie co wieczór rozpalany jest ogień pod smakowitymi mięsiwami. Dla Gości dostępna jest darmowa herbata, kawa, wino oraz wyśmienita czacza.  Na terenie agroturystyki dostępne  Wi-Fi.

Wielkim plusem związanym z wyborem tej agroturystyki jest fakt, że właściciele organizują wycieczki po winnicach i ciekawych miejscach pozwalające na dokładne zwiedzenie urokliwej Kachetii. Posiadają także winnice, goście mogą więc wziąć udział w winobraniu, a następnie na własnej skórze przekonać się jak wygląda produkcja tradycyjnego gruzińskiego wina.

Ceny pokoi :

  • od 15 Lari w pokojach wieloosobowych,
  • od 40 Lari za pokój dwuosobowy (20 Lari za osobę)

Ceny wycieczek :

  • Wycieczki po winnicach i zabytkach Kachetii od 70 do 160 Lari za samochód.
  • Wycieczka do David Gareja 100-120 Lari
  • Wycieczka w sezonie do winnicy na zbiory winogron, degustacje win i czaczy, naukę produkcji wina oraz dobrą zabawę śpiewy i barbecue od 40 Lari za osobę.

Comments are closed