Opinie

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług są opinie osób, które już skorzystały z naszych porad.

9 Comments:

  1. Byłem z Marcinem na tygodniowej wyprawie w Gruzji, ponieważ tak chcieliśmy przejchaliśmy z Nim 1500 km. Gruzja zachwyca a gdy ma się takiego przewodnika można zobaczyć i poczuć jej smak w w pełni :).

  2. Polecam, korzystałam, profesjonalnie przygotowana wyprawa, duża wiedza i kompetencje oraz luz tak potrzebny na tego typu wyprawach, niezła znajmość gruzińskiej rzeczywistości i dobrych adresów gdzie można skosztowac lokalnych potraw oraz pysznego wina:)

  3. Razem z grupą znajomych testowaliśmy na sobie Marcinowe patenty na poznanie Gruzji od strony nie zawsze ujmowanej w przewodnikach 😉 najcenniejsze jest to, że faktycznie wszystkie atrakcje i zakwaterowanie są sprawdzone, tak że po prostu nie ma siły, żeby wyjazd się nie udał;)

  4. Marcin ma przetestowaną Gruzję na wszelakie sposoby i wie jak ją zwiedzać dobrze ;). Załatwi zakwaterowanie, poleci dobre jedzenie, powie co jest warte uwagi oraz kiedy i w jaki sposób to zobaczyć. Potrafi też zorganizować wyśmienitą czaczę 😉

  5. Wyjazd do Gruzji okazał się świetną przygodą. Marcin jest prawdziwym specjalistą od nieznanej strony Gruzji i od dobrych imprez. Potrafi polecić znakomite knajpy, wszystkie noclegi, które nam załatwił, były miejscami z rewelacyjną atmosferą.

  6. Marcin zna Gruzję i Gruzinów, dzięki Niemu trafiliśmy do cudownych ludzi. Trasa, która zapropnował była optymalna i naprawdę odpowiadała naszym potrzebom. POLECAM!

  7. Trafiliśmy na Marcina zaraz po przyjeździe i dzięki niemu w tydzień zobaczyliśmy mnóstwo wspanialej, dzikiej Gruuzji! Nic tylko Go SŁUCHAĆ i PYTAĆ ! :)

  8. Dzięki Marcinowi spędziliśmy w Gruzji niezapomniane kilka dni:) Plan wycieczki został przygotowany zgodnie z naszymi wskazówkami i dopasowany (jak się okazało) idealnie do naszych preferencji, na miejscu wszystko według planu a nawet jeszcze lepiej:) Wspaniała opieka i atmosfera wyjazdu!! Bardzo dziękujemy i polecamy!!

  9. Byłem i gorąco polecam! Z Marcinem zobaczyliśmy spory kawał Gruzji, miejsca, które pewnie pominęlibyśmy jadąc samodzielnie – wyprawa wyszła tanio i doskonale! Polecam, polecam, polecam!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *