Agroturystyka

1012060_10151705899077770_327058869_nKażda agroturystyka, do której podajemy kontakt, została wypróbowana przez nas osobiście. Początkowo byliśmy tam zwykłymi gośćmi. Z czasem zaprzyjaźniliśmy się z rodzinami je prowadzącymi na tyle, że teraz śmiało możemy nazywać się przyjaciółmi.

Jesteś zainteresowany noclegiem w tym miejscu? Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci w załatwieniu formalności związanych z rezerwacją.

 

 

Nato&Lado Guesthouse
W Sighnaghi proponujemy cieszący się dobrą sławą Guest House Nato&Lado. To gratka dla tych, którzy lubią serdeczną rodzinną atmosferę, wspólne biesiady i raczenie się domowym winem. Bardzo dobre warunki lokalowe idą w parze z możliwością zwiedzania wraz z gospodarzami Kahetii oraz braniem udziału w winobraniu w należącej do nich winnicy. Pobyt w ich domu jest czymś, co zapamiętuje się do końca życia.

Nick&George Guesthouse
Piękne gęste lasy, pobliska stadnina koni, ulokowanie w bezpośrednim sąsiedztwie wartego zobaczenia Borjomi– to podstawowe plusy pobytu w agroturystyce w Atskuri. Gospodyni, Maja, prowadzi agroturystykę w przepięknym drewnianym domostwie. Poza wygodnym łóżkiem można liczyć na suto zastawiony stół i poczęstunek domową chachą. Pan domu jest równocześnie dyrektorem Parku Narodowego Borjomi- Kharagauli, więc wszyscy chętni mogą zwiedzić go zgodnie z jego wskazówkami.

Keti Margiani Guesthouse
Będąc w Gruzji koniecznie trzeba odwiedzić Swanetię, a przede wszystkim miasto będące stolicą tego regionu, prężnie rozwijającą się Mestię. Komfortowe warunki noclegowe oferuje agroturystyka Keti Margiani Guesthouse. Pokoje dla gości są ulokowane na osobnym piętrze, co gwarantuje dużą swobodę. Gospodarze zapraszają jednak na wspólne domowe posiłki do swojej kuchni, gdzie można skosztować lokalnych przysmaków, włącznie z robionym przez panią domu kozim serem. Po dniu spędzonym na intensywnym trekkingu przyjemnie odpocząć przy dużym piecu, który jest sercem domostwa.

 

 

 

Comments are closed