Hostele

DSC_0231Ściśle współpracujemy z siecią Friends Hostel. Dwa obiekty znajdują się w sercu Tbilisi, a jeden w ścisłym centrum Batumi. Poszczególne hostele różnią się pomiędzy sobą standardem tak, że coś dla siebie znajdą zarówno osoby stawiające na ekonomię podróży jak i te, które interesuje przede wszystkim wysoki standard miejsc noclegowych.

Właściciel sieci hosteli dba o to, aby można było w nich nie tylko komfortowo odpoczywać, ale także przyjemnie spędzać czas. Odpowiada za to nie tylko sympatyczna załoga, która biegle włada językiem angielskim, ale też międzynarodowa ekipa gości. W każdym hostelu znajduje się obszerny pokój wspólny, w którym niemal przez całą dobę można poznać kogoś interesującego.

Dzięki świetnej lokalizacji zarówno hostele w Tbilisi, jak i w Batumi stanowią znakomitą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Obsługa chętnie udzieli niezbędnych wskazówek, dzięki którym lokalne atrakcje będą na wyciągnięcie ręki. Po powrocie do hostelu można przygotować sycący posiłek w ogólnodostępnej kuchni.

Obsługa hostelu pomoże również w zorganizowaniu wycieczek jednodniowych w Okoliczne miejsca, lub wskazaniu kierowców.
Osoby zatrzymujące się w jednym z hosteli mogą liczyć na upusty cenowe podczas rezerwacji miejsc w innych obiektach z sieci Friends Hostel.

Jesteś zainteresowany noclegiem w tym miejscu? Skontaktuj się ze mną, pomogę Ci w załatwieniu formalności związanych z rezerwacją.

Comments are closed